最佳答案:要根据具体课程来决定,亲自带他去感觉下最好.如果想在家里学习,速恩英语是外教家教的形式.
最佳答案:What's the price of this product?How much is the product?
最佳答案:刚报名的,35200,大约可以学习两年,从基础到熟练英语
最佳答案:What is your target price
最佳答案:Is there HGYURET in your company?And how much is it?
最佳答案:一个级别16000左右~还是蛮贵的说~建议不妨试试这1对1方式比较新颖的,也实惠的多~
最佳答案:你是哪的?每个地方的价钱不一样
最佳答案:价格一个月1500-2000左右啊,应为家教不会教很长时间啊,一天2个小时的效率已经很好了啊!一般都是找学校里师资比较深的英语老师,因为我嫂子是教高三的英语老师
最佳答案:How much are two cups of orange juice?What's the price of two cups of orange jui
最佳答案:1. How many clothes do you need to buy? 2. the lowest price
最佳答案:What's the highest price you can accept?
最佳答案:The price of purified cotton is relatively high.So how much would you like to pa
最佳答案:Could you tell me how much you're going to rasie the price?
最佳答案:hello!Please tell me how much do you need?I can give you a so low price.
最佳答案:What is the price you want We can discuss about it .
最佳答案:price高低用high low.population多少 small large.polution:less more.
最佳答案:可以设计算机与笔记本的价格分别为:x,y;由题意可得:x+y>20;x*0.9+y=18.2;x1.8,即x>18,所以x=19,y=1.1;即计算机为19元,
最佳答案:please send me the list,and can u tell me the unit price for each product?