1.wholesale prices hit 2.3 according to above marked price to fold
2.Do you have to pack?
3.this kind of handworks are fine,therefore each gram price is also expensive
4.to have to mark the actual price to price-mark?
5.has merely in the building
buys for
6.present is the price of silver all takes 4 Yuan/grams,in addition manual expense,therefore definitely continues this kind of price